info@drsharifzadeh.com

 ۰۹۳۹۲۴۴۷۵۵۱

آدرس : اصفهان – چهارباغ بالا – کوچه بهارآزادی – مجتمع بهار – واحد۲۰۲
دکتر شهزاد شریف زاده / بیماری و مشکلات زنان / بهترین متخصص زنان در اصفهان
مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

بهترین متخصص زنان در اصفهان

بهترین متخصص زنان در اصفهان

امروزه با توجه به پیشرفت و گسترش دانش بشری در زمینه های مختلف پزشکی و مراقبت هایی که در حوزه سلامت جسم و روان اتفاق افتاده است،  افراد بسیاری در پی آن هستند که کوچکترین مشکل و اختلال خود را با پزشکان متخصص درمیان گذارند تا به طور دقیق و علمی به حل و رفع مشکل بپردازند. در روزگار قدیم چنین اتفاقی بسیار کم اتفاق می افتاد و یا حتی بیماری ها و مشکلات ممکن بود به مرگ بینجامد ولی این شرایط مهیا نبود که که به پزشکی رجوع کنند. امروزه یکی از حوزه هایی در پزشکی که بسیار مراجعینی به آن سر می زنند و برای انجام توصیه های پزشکان کاملا پیروانه عمل می کنند، حوزه زنان و زایمان و متخصصین زنان است. در کنار پیشرفت های علمی و نیز تغییر سبک زندگی نیز باعث شده نگاه اشخاص به این مطب ها و کلینیک ها نگاهی مثبت داشته باشد و آن ها را یاری دهنده ای بدانند که حتما باید از آنها کمک گرفت.

در جنب تمام توصیه هایمان در زمینه پزشکی ( شاخه های مختلف درمانی و ترمیمی و زیبایی)، توصیه ای که همواره به عزیزان داریم و داشته ایم و در آینده نیز هزاران بار تکرار خواهیم کرد، زیرا که نکته ای است که ابدا گذشتنی نیست، این امر مهم است که بانوان گرامی پیش از هر اقدامی باید در جهت یافتن پزشکی کارآزموده و متبحر و باسواد بر آیند. انتخاب دکتر خوب مرحله اول و اساسی درمان خوب و موفقیت آمیز است. متاسفانه افراد به پزشک مراجعه کرده و توصیه های وی را مو به مو و با  دقت فراوان عملی می کنند و ممکن است هزینه بالایی را صرف دارو یا ویزیت پرداخت کنند ولی به این نکته واقف نیستند که آیا پزشکی که برگزیدند تجربه و دانش لازم را در زمینه مورد نظر دارد یا خیر؟

متخصص زنان کیست؟

متخصص زنان فردی است که در زمینه بیماری ها و مشکلاتی که ممکن است برای اندام جنسی یا آلت تناسلی بانوان رخ دهد آموزش دیده و مطالعاتی عمیق در سطوح مختلف دانشگاهی ( لیسانس، ارشد، دکتری) داشته است.

متخصصین زنان در زمینه های مختلف به زنان کمک می کنند برای مثال در زمینه عفونت هایی که ممکن است  در ناحیه آلت تناسلی و یا رحم ایجاد شود ، یا مشکلاتی که در روند پیش از بارداری، طول دوره  بارداری، و پس از زایمان ممکن  است ایجاد شود یاری می کنند. به جهت انکه خانم ها با نگاهی درست و بدون نگرانی این دوره بیماری را طی کرده تا بتواننند در جهت رفع آن موفق باشند. مراجعه و یاری گرفتن از پزشکان زنان امری است ضروری و طبیعی ک زنان امروزه تقریبا از یک سنی به بعد به طور مرتب و منظم حداقل در سال یکبار به وی مراجعه کرده و احیانا اگر مشکلاتی داشته باشند را با وی در میان می گذارند. لازم به ذکر است که حتی اگر شما جز و کسانی هسیتد که با مشکل جدی روبرو نیستید باز هم لازم می نماید که به یک چکاپ بروید تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید
رفع تیرگی واژن با لیزر در اصفهان

ویدیویی از صحبت های دکتر شهزاد شریف زاده متخصص زنان در اصفهان

حوزه هایی که متخصصین زنان می توانند  بیماران و مبتلایان را یاری کنند:

 1. بارداری ای که به روش خارج از رحم انجام می شود.
 2. زمانی که در بارداری فشار خون بالا می رود علامتی است که مسمومیت بارداری اتفاق افتاده است.
 3. اگر رحم دچار پاره شدگی شده باشد.
 4. عفونت ها ی نگران کننده ای که ممکن است در بانوان اتفاق بیفتد.
 5. عفونت هایی که در اثر روابط جنسی رخ می دهند.
 6. زمانی که شخصی بر ادرار و مدفوع اش کنترلی ندارد.
 7. بیماریهایی که در آلت تناسلی اتفاق می افتد ولی زیاد نگران کننده نیستند و به راحتی قابل درمانند.
 8. خونریزی در نواحی رحمی که به طور غیر معمول و غیر طبیعی اتفاق می افتد.
 9. وقتی بند ناف جنین در حین زایمان دچار مشکل شده باشد.
 10. سرطان هایی که در نواحی آلت تناسلی و سینه برای بانوان امکان بروز و ظهور دارند.

شما کاربران گرامی  برای دریافت مشاوره و درمان مشکلات خود با  دکتر شهزاد شریف زاده  جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و جراح  زیبایی زنان در اصفهان  که با ارائه خدمات و تکنیک های بروز در مسائل خدمات مربوط به مسائل و مشکلات جنسی و رفع نواقص و ایرادات ناحیه تناسلی بانوان می پردازد،می توانید با شماره های ۰۹۳۹۲۴۴۷۵۵۱-۰۳۱۳۶۲۰۶۰۹۳ جهت نوبت دهی تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید. 

یکی از خدمات  دکتر شهزاد شریف زاده در زمینه جراحی زیبایی واژن که امروزه در بین خانم ها به علت سهولت و راحتی جراحی بسیار محبوب گشته است لابیاپلاستی با لیزرمونالیزا می باشد ، شما می توانید ویژگی و مزایای این تکنیک را با کلیک بر روی لینک مربوطه ملاحظه نمایید.

مهارت ها و کارهایی که یک متخصص زنان در آن ها تبحر دارد

 1. 1. دکتر زنان خوب باید بتواند در مرحله اولیه تشخیص درستی از بیماری مراجعه کننده داشته باشد .
 2. در صورتی که تشخیص به درستی انجام شد بنا به بیماری ای که وجود دارد باید روشی که برای درمان انتخاب می شود نیز درست تشخیص داده شود. اینکه کدام روش می تواند راهی موثر تر برای درمان باشد نیز مهم است.
 3. روش هایی که برای درمان وجود دارد متعدند و برای هر نوع از مشکلات مختلف استفاده می شود که متخصصین باید در انجام انواع روش ها مهارت داشته باشند.
بیشتر بخوانید
كيست آندومتريوز چيست؟ 

انواع روش ها برای تشخیص بیماری بیماران: کولپوسکوپی، نمونه آندومتر، هیستروسکوپی، لاپاراسکوپی و سونوگرافی.

بر اساس آنچه گفته شد احتمالا به عمق حساسیت و اهمیت درمان هایی که باید در حوزه زنان از سوی متخصصین انجام شود پی برده اید . بیماری هایی که در ناحیه تناسلی ایجاد می شود بسیار حساس بوده و حتما باید از همان ابتدا به دست کسانی سپرده شود که بتوانند در کوتاه ترین زمان با بهترین روش ها آن را درمان کرده و از وخامت اوضاع بکاهند. از آن جهت که بیماریهایی که در ناحیه تناسلی ایجاد می شود مستقیما بر روابط جنسی با همسران و نیز در پروسهی فرزند دار شدن نیز تاثیرگذار است پس می توان گفت ابدا موضوع پیش پا افتاد ه ای نیست و سلامت شما در آینده شما بسیار تاثیر گذار است. در این زمینه بهترین متخصصین زنان وجود دارند که می توانیم بدون دغدغه از راهنمایی های اینان استفاده کنیم. بسیارند کسانی که به جهت عدم انتخاب درست  پزشک معالج خویش دچار اشتباهی بزرگ شده اند و روند درمانی خود را بسیار طولانی کرده اند و این صرفا به جهت آن بوده است که پزشک تخصص لازم و یا تجربه لازم را برای درمان و تشخیص نداشته است. متاسفانه روزانه بدلیل وجود پزشکانی که در این زمینه تخصص لازم را ندارند فجایعی رخ می دهد که گاهی جبران شان بس مشکل است.

بهترين جراح زيبايي واژن در اصفهان

جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی این روزها از جمله مهم ترین جراحی های زیبایی است که بسیاری از زنان می توانند برای بهبود وضعیت ظاهری و نیز عملکردی واژن تحت این جراحی ها قرار گیرند.

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که زنان دارند این است که جراحی زیبایی واژن برای آن ها از سوی بهترین جراح زیبایی واژن انجام شود. به همین جهت یکی از سوالاتی که همواره از سوی زنان پرسیده می شود این است که بهترین دکترجراح زیبایی زنان کیست؟.

برای پاسخ گویی به این سوال در صدد هستیم که به ارائه معیارهایی در این زمینه بپردازیم که افراد بتوانند با لحاظ کردن انها در هنگام انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن بهترین گزینش را داشته باشند.

بهترين جراح زيبايي واژن در اصفهان

ویژگی های بهترین جراح زیبایی واژن

در این بخش به مهم ترین و اساسی ترین ویژگی هایی که بهترین جراح زیبایی واژن باید داشته باشد اشاره خواهیم کرد.

زمانی که این ویژگی ها را در نظر داشته باشید می توانید به موفقیت آمیز بودن انتخاب خود امید داشته باشید.

 • دانش تخصصی و کامل در زمینه جراحی زیبایی واژن

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید بهترین جراح زیبایی زنان داشته باشند این است که در زمینه فعالیت هایی که انجام می دهند و خدماتی که ارائه می کنند باید بالاترین دانش و نیز به روزترین اطلاعات را داشته باشند. زیرا که جراحی های زیبایی هر روزه با تکنیک های بهتر و مدرن تر تکمیل می شود و بهترین نتیجه دهی را برای زنان در پی دارد. از این رو برای اینکه نتیجه جراحی بهترین کیفیت و رضایت بیشتری را کسب کند نیاز به اطلاعات دقیق و جزئی دارد.

 • تجربه عملی در حوزه جراحی های زیبایی زنان
بیشتر بخوانید
وايتينگ واژن در اصفهان

در حقیقت پزشکان و جراح زیبایی واژن هرچقدر که از جنبه تئوری قوی باشند ولی نتوانند که این تئوری ها را به مرحله عملیاتی برسانند امیدی به موفقیت نتیجه درمان نمی توان داشت.

بنابر این یکی از مسائلی که باید توجه کنید این است که پزشک جراح چقدر سابقه کاری و تجربه حرفه ای دارد.

به میزانی که جراح زیبایی واژن جراحی های زیادی را تجربه کرده باشند قطعا به مهارت و توانمندی آنان افزوده خواهد شد زیرا که در زمینه عملی آزمون و خطا داشته اند.

 • استفاده از تجهیزات مدرن و فعالیت در مجهز ترین مراکز درمانی

از مهم ترین ویژگی هایی که باید پیش از انجام جراحی زیبایی واژن به آن ها دقت کنید این است که بهترین جراح زیبایی زنان باید در مطب خود و نیز در مرکزی که برای انجام جراحی اقدام خواهد کرد از مدرن ترین مجهز ترین ابزار آلات در جراحی استفاده کند.

بدون تردید تمامی ابزار آلاتی که  نوین هستند امکانات بیشتری دارند و پزشکان امکان اقدامات دقیق تری برای رفع مشکلات ناحیه واژینال خواهند داشت.

نکته ای ضروری در زمینه جراحی زیبایی واژن

از مهم ترین نکاتی که باید در نظر بگیرید این است که پیش از انجام جراحی واژن باید مشاوره هایی با بهترین جراح زیبایی واژن داشته باشید.

بر همین اساس اهمیت جلسات مشاوره پیش از جراحی زیبایی واژن را نادیده نگیرید.

در این جلسات می توانید بسیاری از سوالاتی که برایتان وجود دارد را بپرسید و از مسیری که باید طی کنید اطلاعات کاملی را کسب کنید.

چکیده مطلب

در آخر به عنوان سخن پایانی این نکته را یادآور می شویم که برای انجام جراحی زیبایی واژن حتما از بهترین و معتبر ترین جراح زیبایی کمک بگیرید. این اتفاق این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که با تکیه بر تجربه  و مهارت پزشک بالاترین موفقیت را در نتیجه جراحی شاهد باشید.

جراحی زیبایی واژن از حساسیت های زیادی برخوردار است و کمترین اشتباهی می تواند منجر به بروز مشکلاتی غیر قابل جبران باشد. از این رو این شمائید که باید کاملا مسئولانه و محتاطانه نسبت به سلامتی و زیبایی خود رفتار کنید و جراحی را به دست هر پزشکی نسپارید.

*  شما کاربران گرامی ساکن شهر تاریخی و زیبای اصفهان اگر به دنبال بهترین متخصص زنان در اصفهان وهمچمین بهترین دکتر جراحی زیبایی زنان در اصفهان می گردید ما به شما لینک های مربوطه را پیشنهاد می نماییم.

با تشکر از گروه سایت دکتر شهزاد شریف زاده متخصص زنان وزایمان و جراح زیبایی زنان در اصفهان

آخرین دیدگاه‌ها

  پرسش و پاسخ تکمیلی

  سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

  0 دیدگاه
  یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نوزده + سیزده =

  Call Now Buttonتماس با پزشک