دکتر شهزاد شریف زاده / جراحی های زیبایی زنان / جوانسازی ناحیه تناسلی در اصفهان
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

جوانسازی ناحیه تناسلی در اصفهان

جوانسازی ناحیه تناسلی در اصفهان

جوانسازی و زیبایی آلت تناسلی دغدغه ای است که جزء نوین ترین و پرطرفدار ترین اقدامات در حوزه پزشکی محسوب می شود. در این مقاله درمورد انواع این اقدامات پزشکی و زیبایی بیشتر خواهیم دانست.

جوانسازی ناحیه تناسلی

جوانسازی ناحیه تناسلی دقیقا به چه موضوعی اشاره دارد؟

امروزه یکی از اقداماتی که به طور گسترده در حال انجام است و توجه زنان زیادی را به خود معطوف داشته است طیف وسیعی از اعمال مختلف برای زیبا سازی و جوان سازی آلت تناسلی خانم ها  یا واژن است.

اقداماتی که به منظور رفع بسیاری از مشکلات واژینال بانوان انجام می شود گستره ی متنوعی را شامل می شود که هرکدام برای رفع و حل بخشی از بیماریها و ناهنجاری های آلت تناسلی خانم ها انجام می شوند.

انواع اقداماتی که برای جوان سازی آلت تناسلی خانم ها انجام می شود کدامند؟

به طور کلی سه نوع از انواع اقداماتی که برای زیبایی بخشیدن و نیز طراوت آلت تناسلی خانم های علاقه مند و متقاضی انجام می شود به شرح زیر است:

 • پرینورافی
 • واژینوپلاستی
 • لابیا پلاستی

در هرکدام از این سه روش زیباسازی تقریبا اقدامات مشابهی انجام می شود ولی در حالت کلی تفاوت هایی در نحوه انجام با هم دارند.

 

چه تفاوت هایی بین لابیا پلاستی، پرینورافی و واژینوپلاستی وجود دارد؟

پرینورافی:

در این اقدام پزشکی در واقع هدف اصلی ای که دنبال می شود تنگ کردن واژن است. از بین رفتن حالت ارتجاعی و کشسانی واژن از عوارض و پیامد هایی است که در اثر علل و عوامل مختلف ایجاد می شود،( در ادامه همین مقاله به این علل خواهیم پرداخت.) از همین رو زنانی که علاقه دارند در ناحیه واژن همان حالت ابتدایی و تنگی را مجددا تجربه کنند می توانند از پرینورافی برای حصول این هدف بهره ببرند.

بیشتر بخوانید
آیا لابیاپلاستی درد دارد؟

لابیا پلاستی:

لابیا پلاستی از جمله اقدامات زیبایی و جوانسازی واژن است که هدفی غیر از هدف پرینورافی را پیگیری می کند. در لابیا پلاستی مهم ترین کاری که انجام می شود این است که لابیا های بزرگ، پژمرده، چروک شده و آویزان از این حالت خارج شده و به زیبایی این ناحیه از بدن بیفزاید.

در لابیا پلاستی، لبه های اطراف واژن برداشته می شود سپس با کمک نخ و یا گاها لیزر محل زخم بسته می شود. این اقدام که برای زیباتر کردن لابیاها و به طور کلی واژن انجام می شود مزایای زیادی دارد. ( در بخش های آتی به مزایای آن می پردازیم.)

واژینوپلاستی:

واژینو پلاستی نیز برای زیباتر شدن واژن و نیز تنگ شدن آن مورد استفاده پزشکان و مورد اقبال زنان است. بسیاری از اقداماتی که برای ناحیه واژن انجام می گیرد را می توان به نوعی زیر مجموعه واژینو پلاستی نامید، مثل: برگرداندن پرده بکارت به حالت قبلی پس از پاره شده آن، تقویت نقطه G  در خانم ها که لذت جنسی از این ناحیه ایجاد می شود ( از طریق تزریق کلاژن)، نهان سازی کلیتورال.

 

روش پرینورافی چه مزایایی دارد؟

تنگ شدن واژن از مهم ترین مزیت هایی است که برای پرینورافی می تواند برشمرد.

روش لابیا پلاستی چه مزایایی دارد؟

کوچک شدن لابیا هایی که به علت ژنتیکی بزرگ هستند، در نتیجه همین کوچک شدن زنانی که در هنگام ورزش و یا هنگام دوچرخه سواری مجبورند در این ناحیه درد هایی را متحمل شوند از درد رهایی می یابند، سفت شدن و رفع شلی و افتادگی لابیاها.

در این روش درمانی چون از طریق لیزر انجام می شود، درد و خونریزی منتفی است، در کمترین زمانی که بتوانید تصور کنید بیشترین نتیجه دهی را شاهد خواهید بود، و نیز آنکه مراحل قبل و بعد درمان ابدا پیچیده و دشوار نیست که ترسی در این زمینه برای شما ایجاد کند.

روش واژینو پلاستی چه مزایایی دارد؟

افزایش میل جنسی، افزایش لذت جنسی، افزایش جذابیت جنسی، افزایش اعتماد به نفس بانوان در هنگام رابطه جنسی. ( البته تمامی این مزایا به طور مشترک در لابیا پلاستی و پرینورافی نیز وجود دارد.)

چه عللی باعث می شود واژن زیبایی و شادابی خود را از دست بدهد؟

 • بارداری و زایمان
 • روابط جنسی متعدد و زیاد
 • بالارفتن سن
 • کاهش ترشح هورمون های کلاژن
 • یائسگی
بیشتر بخوانید
رفع تیرگی واژن با لیزر در اصفهان

شما کاربران گرامی  برای دریافت مشاوره و درمان مشکلات خود با  دکتر شهزاد شریف زاده  جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و جراح  زیبایی زنان در اصفهان  که با ارائه خدمات و تکنیک های بروز در مسائل خدمات مربوط به مسائل و مشکلات جنسی و رفع نواقص و ایرادات ناحیه تناسلی بانوان می پردازد،می توانید با شماره های ۰۹۳۹۲۴۴۷۵۵۱-۰۳۱۳۶۲۰۶۰۹۳ جهت نوبت دهی تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید. 

بر طبق چه معیار هایی می توانیم بهترین متخصص زنان را بشناسیم؟

در خصوص شناسایی و نیز در یافت مشاوره از بهترین متخصص زنان در شهر های مختلف ایران باید به ارائه معیار های بپردازیم که با لحاظ کردن آنها گزینشی درست داشته باشیم.

 • سواد و تخصص

قطعا میزان تحصیلات و زمینه تخصص مهم ترین عاملی است که باید توجه زیادی به آن داشته باشیم.

 • تجربه و مهارت

از دیگر معیار هایی که در کنار سواد و دانش نقشی تکمیلی و مهمی را ایفا می کند، مهارت و تجربه پزشک است.

بسیارند پزشکانی که علیرغم تحصیل در بهترین دانشگاه ها ولی در زمینه تخصص شان بسیار کم تجربه اند و این بخشی از ضعف کاری و شغلی آنها محسوب می شود.

 • داشتن وجدان کاری و اهمیت دادن به بیمار

بسیاری از پزشکان تمامی توجه شان معطوف به حل مشکل بیمار است. و بسیاری از مسائل دیگر از جمله مسائل مالی را ابدا در کار و فعالیت خود دخیل نمی کنند.

خوشبختانه نام پزشکانی که با عناوینی چون دکتر زنان خوب دائما در بین بیماران رد و بدل می شود آمار زیادی را در به خود اختصاص داده است و این یکی از نقاط امید ما در هنگام ابتلا به بیماری های گوناگون است که بتوانیم با تجربه و مهارت آنان رو به بهبودی برویم.

خاتمه

امید است که این مطالب سومند و روشنگر بوده باشد تا عزیزان بتوانند راهی منطقی و معقولانه را برای رفع مشکل خود بیابند.

با تشکر از گروه سایت دکتر شهزاد شریف راده متخصضص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهارده =

Call Now Buttonتماس با پزشک